Nowy szkoleniowiec, nowe nadzieje!

Polską reprezentacją siatkarzy jak już wiemy od jakiegoś czasu pokieruję Vital Heynen. Belg w swojej karierze trenerskiej zasiadał na ławce Noliko Maaseik. Jak doskonale pamiętamy w 2014 roku doprowadził ekipę niemiecką do brązowego medalu na Mistrzostwach Świata , które odbywały sie w Polsce.

Później objął także i reprezentację Belgi. Obecnie pracują z zespołem VfB Friedrichshafen. Czy nowy szkoleniowiec polskiej ekipy zdoła odmienić grę i zdobywać najwyższe cele z naszymi zawodnikami. Kogo powoła do reprezentacji? Jest wiele pytań, a mało odpowiedzi. Sezon kadrowy zbliża sie wielkimi krokami, przed Nami Liga Narodów oraz Mistrzostwa Świata. Zobaczymy jak spiszę się nasza drużyna pod wodzą prawie 49 letniego szkoleniowca.

Mateusz Skrzydeł

Szymon Wantulok

Read Previous

Było minęło

Read Next

Obalić stereotyp

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *