Foto

Cracovia – Jagiellonia Białystok

Pod koniec pierwszej połowy z nieba spadła potężna ulewa, która nie ustąpiła do końca meczu. Wyraźnie wpłynęło to na postawę piłkarzy obu ekip. Po ciężkiej walce Cracovia musiała uznać wyższość rywala. Mecz zakończył się wynikiem 1:2.

Krakowskie Slalomy 2020

20 czerwca, na krakowskim Torze Kajakowym odbyły się Krakowskie Slalomy, będące jedną z rund Lotto Pucharu Polski. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

Wisła Kraków vs Legia Warszawa

W 28 kolejce PKO Ekstraklasy Wisła Kraków zmierzyła się z Legią Warszawa. Biała Gwiazda przegrała z liderem 1:3.

Trening kadry na torze kajakowym Kolna

Tor kajakowy Kolna gości reprezentacje Polski Seniorów, Juniorów oraz U23 w slalomie kajakowym. W terminie od 3 do 12 czerwca, odbywają się konsultacje szkoleniowe.

Otwarcie Centrum Zapaśniczego w Bieżanowie

Dziś otwarto Centrum Zapaśnicze w Bieżanowie. Początek budowy tej inwestycji to druga połowa 2018 r.