Foto

Dwa ciosy w końcówce spotkania

Cracovia na własnym stadionie pokonała Jagiellonię Białystok 3:1. Kluczowe bramki zostały zdobyte przez zawodników rezerwowych,  w ostatnich minutach meczu.

Finał na Kolnej

Krakowskie mistrzostwa Europy juniorów i młodzieżowców w kajakarstwie slalomowym zakończone. Dzisiaj Polacy cieszyli się z jednego srebrnego medalu.

Sobota w srebrze

Piękna pogoda i jeszcze piękniejsze emocje towarzyszyły dziś kibicom na torze kajakowym Kolna. Srebrne medale zdobyli Klaudia Zwolińska w K1…

Pierwsze medale już na szyjach

Kolejny dzień Kajakarskich Mistrzostw Europy juniorów i młodzieżowców na krakowskim torze Kolna przyniósł ze sobą wiele emocji i aż 3x…

Puszcza Niepołomice – GKS Jastrzębie

Zabawa się rozpoczęła!

Pierwszy dzień zmagań w kajakarskich mistrzostwach Europy juniorów i młodzieżowców już za nami. Na krakowskim torze Kolna walczono dziś o pierwsze kwalifikacje. Zobaczcie jaki klimat panował w stolicy Małopolski.

Zwycięstwo w kadrze

Puszcza Niepołomice-Chrobry Głogów 2:0

109 minut horroru

Pasy zremisowały ze Stalą Mielec 1:1. Druga bramka padła dopiero w 109 minucie. Przedłużenie spotkania spowodowane było pomocą medyczną udzielaną bramkarzowi gości.

Bez bramek w Niepołomicach

W ramach trzeciej kolejki spotkań Fortuna I Ligi doszło do pojedynku spadkowicza z Ekstraklasy zajmującym wysokie 4 miejsce, a Puszczą Niepołomice zajmującą przed meczem miejsce 16. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym podziałem punktów.

Puszcza Niepołomice – Akplan...

W ciepły letni wieczór 29 sierpnia 2020r. w Niepołomicach przy ulicy Kusocińskiego 2 Puszcza Niepołomice przegrała 0-3 z beniaminkiem Akplan Resovii Rzeszów.